Jdi na obsah Jdi na menu
 


Guest book

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Osterhoff

(Dierk , 24. 11. 2018 18:38)

Wundervoll !!!!!!!!!!!

Probleme

(Fadir, 28. 1. 2017 19:50)

Room should be warm and cheap

Wetlook?

(dg, 9. 9. 2013 4:56)

Zdravím,
narazil jsem na pojem wetlook poprvé, ale moc nechápu smysl tohohle počínání..to je nějaký druh fetiše,? Kdyby alespoň vznikly nějaké pořádné fotky, ale tahle stránka mi to připadá jen jako dost neumělá fotodokumentace toho, žes holky fakt přemluvil. Sorry za upřímnost, ale rád se nechám poučit;) Tomáš

Re: Wetlook?

(Gošín, 10. 9. 2013 16:35)

Je otázka co jsou to pořádné fotky. Někomu se mohou líbit umělecké fotky kdy holky pózují před foťákem, ale já dělám spíše dokumentární fotky, kdy se dívky koupají oblečené a užívají si vodu a já je přitom fotím. Vím že wetlook někomu přijde jako druh fetiše nebo úchylka a může tomu tak říkat, ale to by se tak mohlo říkat třeba i nudistům kteří jsou také v menšině. Tak jako se někomu líbí nahé holky (případně kluci) a rád se koupe nahý, stejně tak se jiným líbí mokré oblečení. Můžeš se podívat na odkazy jiných stránek v levém sloupci v rubrice "Oblíbené odkazy". Tam toho uvidíš daleko víc.

Re: Re: Wetlook?

(sabina, 5. 2. 2014 10:27)

ahoj vlado,jesli si to ty ,tak se mi ozvy.ztratila jsem na tebe cislo!najdes me na facebooku podle meho jmena.diky s pozdrtavem sabina,prestice.

Re: Wetlook?

(Wamdriver, 16. 9. 2013 20:10)

Hledáš taky nějaký smysl, když se ti líbí holky třeba v latexu ? Jaký má smysl když se někdo fotí nahý ?
Prostě nám to dělá dobře, toť vše..

Re: Re: Wetlook?

(Dalibor, 14. 1. 2017 0:01)

Mam zajem wetlok koupani obleceni s holkou party ostrava meil kawka.dalibor@seznam.cz

Příspěvky

(Véna, 11. 11. 2013 8:29)

Ahoj, poslední příspěvek byl přidán v září a je listopad. Netrpělivě čekám na další. Kde to vázne ?

Re: Příspěvky

(Gošín, 19. 11. 2013 16:50)

Ahoj Véno a ostatí, fotky a videa jsem přestal zveřejňovat z finančních důvodů, focení a vše kolem toho něco stojí. Něště nevím jak to bude dál, možná je to jen pauza a po nějakém čase budu pokračovat s focením a zveřejňováním fotek a videí, možná tady nebo na jiných stránkách na které by byl placený přístup, nebo to skončí úplně, teď opravdu nevím.

Heslo

(Mike, 29. 9. 2013 2:24)

Ahoj,
jsou to moc krásné fotky, můžu poprosit o heslo k fotkám na rajčeti. Děkuji

Re: Heslo

(Gošín, 2. 10. 2013 21:01)

Ahoj, takže pro tebe a pro ostatní, jméno a heslo je gorila

many, many

(Wamdriver, 25. 8. 2013 22:54)

Ahoj, poslali jsme Ti malý příspěvek na provoz..:-). Ve zprávě pro příjemce bude Wdr, Ar.
Poslední série s kozačkami je skvělá, jak jsem psal na textech.
Ať se daří :-). W+A.

Re: many, many

(Gošín, 27. 8. 2013 16:58)

Ahoj, poděkování za příspěvek. Přiznám se k tomu, že jsem ani nečekal příspěvek od někoho kdo je aktivní wetlookář a kdo sám fotí a zveřejňuje fotky. Ale jsem rád že se vám moje kozačkové fotky líbily. Další fotky a videa budou, mám něco z léta a budu to zveřejňovat průběžně.

Videa

(Leopold, 11. 5. 2013 22:54)

Pekna prace pri zpracovani videa, Gossine, drzim Ti palce, at se Ti dari. Na rozdil od nas - pasivnich konzumentu wetlook obrazku - odvadis pro celou nasi ceskou WAM komunitu skvelou praci. Jen tak dal !!

Ankety

(Gošín, 19. 2. 2013 23:32)

Podíval jsem se jak hlasujete v anketách, tak to trochu shrnu. V anketě ohledně oblíbenosti holek vedla od úplného začátku ankety tehdy patnáctiletá Barča, ale po několika měsících se začala propadat a nyní je až na pěkném pátěm místě. První je Petra, druhá Bára, třetí Lucie, čtvrtá Michaela. Ze čtyřech nově příchozích dívek které jsou ve fotogalérii od podzimu vede Diana, tak uvidíme jak bude dál v žebříčku stoupat.
V anketě o oblíené oblečení jsou pro mně trochu překvapivé výsledky, na prvním místě jsou kozačky, následuje kabelka a doplňky, potom silonky, svatební šaty a bunda. Především svatební šaty mají v oblíbenosti rychlý start, protože byly do ankety dodány až v průběhu hlasování.
Další anketa, tentokrát o oblíbené věkové kategorii dívek vede věk 15 až 18 a na druhém místě je věk 18 až 25 let. Zajímavé je, že věk nad 50 let výrazně přeskočil věkovou kategorii 35 až 50 let. Dá se předpokládat že ne každý hlasuje pravdivě, ale předpokládám že většina ano. Hlas je možné dát jednou týdně, takže vždy po týdnu můžete hlasovat znovu.

Re: Ankety

(Wamdriver, 3. 4. 2013 23:08)

Hurá kozačky vítězí :-)).

Super fotky!

(Honza, 25. 11. 2012 17:45)

Ahoj,
jsem mile překvapen, že už existují i české stránky s kvalitními wetlook fotkami, a dokonce se nejedná o žádnou komerci. Ale vrtá mi hlavou jedna věc... To fakt všechny ty holky wetlook baví a dělá jim dobře, nebo se nechávají fotit jen z kamarádství, případně to berou jako placenou brigádu? Při brouzdání různými internetovými seznamkami mám pocit, že těch holek, kterým tohle opravdu dělá dobře, je buď zoufale málo, nebo se k tomu nechtějí přiznat. Což je škoda. Já bych se s nějakou takovou rád seznámil... Odpověď možno i soukromě na jeniczek26@seznam.cz .

Re: Super fotky!

(Michal, 27. 11. 2012 17:59)

Ahoj Honzo,
za sebe vím, že některé holky jsou schopné čehokoliv pro zábavu, zviditelnění, apod. Ale že by to dělaly proto, že jim to dělá dobře, tomu moc nevěř :-) Jestli chceš nějakou poznat, musíš sám pátrat, třeba ve svém okolí nějakou najdeš ;-) Myslím, že jinak je všem jasné, že Gošín kontakt na žádnou neprozradí. Proč by to dělal? :-) Takže hledat a hledat :-) Přeji hodně štěstí :-) Michal, fanoušek holek v silonkách

Re: Super fotky!

(Aněs, 15. 3. 2013 10:16)

Ahojky...můj názor ohledně holek a wetlooku-myslím,že to je převážně pánská záležitost.Já osobně jsem se k wetlooku dostala díky kamarádství s wetlookářem.

Pozdrav

(Aněs, 6. 3. 2013 16:16)

Ahojky Gošíne....posílám pozdrav a chválím tvé stránky:-) a těším se ,že bude v létě možnost se setkat a zařádit si ve vodě:-)